środa, 19 styczeń 2022 11:38

Kolejna edycjia Plebiscytu Złotego Inżyniera 2022

Szanowni Państwo, 

w imieniu Prezes PZITS Pani Anny Bogdan, zwracam się z prośbą o rozważenie zgłoszenia kandydatów z PZITS do kolejnej edycji Plebiscytu Złotego Inżyniera 2022, organizowanego corocznie przez Przegląd Techniczny od 1994 r. Regulamin plebiscytu wysyłam w załączeniu.

Kandydatów ze szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie nauki, techniki i gospodarki do plebiscytu mogą zgłaszać między innymi stowarzyszenia naukowo-techniczne. Ich sylwetki są prezentowane na łamach Przeglądu Technicznego przez cały rok. Ostateczny wybór laureatów jest dokonywany przez czytelników Przeglądu Technicznego drogą plebiscytu (głosowanie pisemne lub e-mailowe). Tytuły są przyznawane raz w roku podczas specjalnej uroczystości z udziałem władz państwowych oraz honorowych gości zasłużonych dla nauki, techniki i gospodarki.

Jednocześnie chciałabym poinformować, że wkrótce na stronie Przeglądu Technicznego www.przeglad-techniczny.pl zostanie podana informacja o możliwości głosowania na kandydatów zgłoszonych do plebiscytu w 2021 r. Serdecznie zachęcam do oddania głosu na Panów:

  • Jana Lemańskiego Prezesa O/Wielkopolskiego PZITS,
  • Kamila Edwrada Nawirskiego Członka PZITS,  

których sylwetki zostały przedstawione w październikowym numerze PT. W załączeniu link do artykułu.

http://przeglad-techniczny.pl/artykuly?id=3031

 

Z poważaniem,
Justyna Kuczorska

 

DO POBRANIA:

Regulamin Złotego Inżyniera

 

 

 

Czytany 318 razy