Wycieczka techniczna - Solec Zdrój

W dniu 23 maja br. nasz Oddział zorganizował "Wycieczkę techniczną na Baseny Mineralne w Solcu-Zdrój".

Projekt Engineers4Europe - ankieta

Szanowni Państwo,

w imieniu Pana Kamila Wójcika, Wiceprezesa FSNT-NOT uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety opracowanej na potrzeby projektu Engineers4Europe.

Najnowsze wiadomości i wydarzenia ze strony ZG PZITS

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami, które ukazały się na stronie internetowej ZG Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz z nadchodzącymi wydarzeniami.

XXII Okręgowy Zjazd Sprawozdawczy Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

W dniu 27 kwietnia br. odbył się XXII Okręgowy Zjazd Sprawozdawczy Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Obrady odbyły się w sali konferencyjnej Grand Hotelu w Kielcach.

Wycieczka techniczna na Baseny Mineralne w Solcu-Zdróju

Zarząd Oddziału PZITS w Kielcach zaprasza koleżanki i kolegów

na wycieczkę techniczną na Baseny Mineralne w Solcu-Zdrój, połączoną z kąpielą w basenie siarczkowym i mineralnym.

Biuletyn PZITS 3/2024

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami, które ukazały się w marcu na stronie internetowej ZG Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz z nadchodzącymi wydarzeniami.

Nowy biuletyn PZITS

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami, które ukazały się w lutym na stronie internetowej ZG Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz z nadchodzącymi wydarzeniami.

PRIZE CHARGER - webinar

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na drugie już wydarzenie online
WEBINAR POŚWIĘCONY PIERWSZEJ EDYCJI TURNIEJU NA PLATFORMIE PRIZE CHARGER

Poradnik „Zagospodarowanie wód opadowych na terenach zurbanizowanych”

Wielkopolski Oddział Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych od wielu lat prowadzi zakrojoną na szeroką skalę działalność wydawniczą. Swego czasu, rokrocznie wydawaliśmy minimum pięć tytułów z zakresu inżynierii sanitarnej i inżynieryjnej ochrony środowiska. 

Najnowsze wiadomości i wydarzenia ze strony ZG PZITS

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami, które ukazały się w grudniu na stronie internetowej ZG Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz z nadchodzącymi wydarzeniami. 

Wiadomości i wydarzenia ze strony ZG PZITS

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami, które ukazały się w sierpniu na stronie internetowej ZG Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz z nadchodzącymi wydarzeniami.

Webinarium - Efektywne wykorzystanie ochładzania i ogrzewania budynków i pomieszczeń - Thermally Activated Building System (TABS)

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o nadchodzącym bezpłatnym webinarium organizowanym przez Sekcję COWIA o tematyce "Efektywne wykorzystanie ochładzania i ogrzewania budynków i pomieszczeń- Thermally Activated Building System (TABS)".

Image

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Kielcach
25-501 Kielce, ul. Sienkiewicza 48/50

tel. +48 604 785 033

email: biuro@pzitskielce.pl

NIP 5260001619

Konto bankowe:
BNP Paribas Bank Polska S.A.
44 1750 0012 0000 0000 3459 3876