PRIZE CHARGER - webinar

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na drugie już wydarzenie online
WEBINAR POŚWIĘCONY PIERWSZEJ EDYCJI TURNIEJU NA PLATFORMIE PRIZE CHARGER

Poradnik „Zagospodarowanie wód opadowych na terenach zurbanizowanych”

Wielkopolski Oddział Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych od wielu lat prowadzi zakrojoną na szeroką skalę działalność wydawniczą. Swego czasu, rokrocznie wydawaliśmy minimum pięć tytułów z zakresu inżynierii sanitarnej i inżynieryjnej ochrony środowiska. 

Najnowsze wiadomości i wydarzenia ze strony ZG PZITS

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami, które ukazały się w grudniu na stronie internetowej ZG Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz z nadchodzącymi wydarzeniami. 

Wiadomości i wydarzenia ze strony ZG PZITS

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami, które ukazały się w sierpniu na stronie internetowej ZG Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz z nadchodzącymi wydarzeniami.

Webinarium - Efektywne wykorzystanie ochładzania i ogrzewania budynków i pomieszczeń - Thermally Activated Building System (TABS)

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o nadchodzącym bezpłatnym webinarium organizowanym przez Sekcję COWIA o tematyce "Efektywne wykorzystanie ochładzania i ogrzewania budynków i pomieszczeń- Thermally Activated Building System (TABS)".

Zaproszenie do wypełnienia ankiety

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety skierowanej do członków PZITS, która dotyczy działalności edukacyjno-wydawniczej. Wszelkie głosy zbierane są do 15 listopada br.

Anonimowa ankieta jest dostępna tutaj.

 

 

Nadchodzące wydarzenia

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami, które ukazały się w sierpniu na stronie internetowej ZG Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz z nadchodzącymi wydarzeniami.

Polecamy na stronie internetowej ZG PZITS

Szanowni Państwo,

informujemy, że członkowie PZITS mogą kupować prenumeratę elektroniczną naszych czasopism z 50% rabatem. Szczegóły można znaleźć na tej stronie. Serdecznie zachęcamy do prenumeraty!

Upływa termin ważności bezterminowych zaświadczeń kwalifikacyjnych do obsługi i konserwacji urządzeń technicznych.

Szanowni Państwo,

w dniu 26 czerwca 2023 r. Dyrekcja Departamentu Obrotu Towarami Wrażliwymi i Bezpieczeństwa Technicznego Ministerstwa Rozwoju i Technologii opublikowała pismo z informacją o zbliżającym się upływie ważności bezterminowych zaświadczeń kwalifikacyjnych do obsługi i konserwacji urządzeń technicznych.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Szanowni Państwo,

informujemy o konkursie na najlepszą pracę dyplomową, który organizowany jest w ramach IV Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych PZITS wśród społeczności Oddziału.

Nadchodzące wydarzenia:

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium ciekawszych wydarzeń.

Image

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Kielcach
25-501 Kielce, ul. Sienkiewicza 48/50

tel. +48 604 785 033

email: biuro@pzitskielce.pl

NIP 5260001619

Konto bankowe:
BNP Paribas Bank Polska S.A.
44 1750 0012 0000 0000 3459 3876